Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED utcai lámpa 30W 3600lm 6000K IP65 PREMIUM LINE 9250
A közvilágítás és az utcai lámpák nemcsak biztonságot és kényelmet nyújtanak, hanem városaink és településeink hangulatát és megjelenését is meghatározzák. A modern LED technológiával készült utcai lámpák számos előnnyel bírnak. Kevesebb energiát fogyasztanak mint a hagyományos izzó vagy a gázkisüléses lámpák, hosszabb élettartammal rendelkeznek és a kibocsátott fény minősége is jobb.
A közvilágítás és az utcai lámpák nemcsak biztonságot és kényelmet nyújtanak, hanem városaink és településeink hangulatát és megjelenését is meghatározzák. A modern LED technológiával készült utcai lámpák számos előnnyel bírnak. Kevesebb energiát fogyasztanak mint a hagyományos izzó vagy a gázkisüléses lámpák, hosszabb élettartammal rendelkeznek és a kibocsátott fény minősége is jobb.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230 V |
| teljesítmény | 30 W |
| fényáram | 3600 lumen |
| fényhasznosítás | 120 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| CRI | Ra≥80 |
| sugárzási szög | 75ºx130º |
| IP védelem | IP65 |
| lámpatest színe | szürke |
| lámpatest anyaga | alumínium |
| méret | 409 x 106 x 84 mm |
| betáp kábel hossza | 30 cm |
| várható élettartam | 35 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 5 év |