Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica mozgásérzékelő falon kívüli mennyezeti 360° 8m infravörös IP20 7310
Ez az Optonica 7310 mozgásérzékelő egy falon kívül szerelhető mennyezeti PIR (infravörös) érzékelő, amely kényelmes és intelligens megoldást kínál beltéri világítás automatikus kapcsolásához otthonban vagy közösségi terekben. Az Optonica 7310 praktikus, egyszerűen szerelhető PIR mozgásérzékelő beltéri világítás automatizálásához, különösen ott, ahol teljes mennyezeti lefedettség szükséges, 8 m-es hatótávolsággal és egyszerű IP20 védettséggel.
Ez az Optonica 7310 mozgásérzékelő egy falon kívül szerelhető mennyezeti PIR (infravörös) érzékelő, amely kényelmes és intelligens megoldást kínál beltéri világítás automatikus kapcsolásához otthonban vagy közösségi terekben. Az Optonica 7310 praktikus, egyszerűen szerelhető PIR mozgásérzékelő beltéri világítás automatizálásához, különösen ott, ahol teljes mennyezeti lefedettség szükséges, 8 m-es hatótávolsággal és egyszerű IP20 védettséggel.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 110-240V AC |
| névleges feszültség | 50-60 Hz |
| max. teljesítmény | 1000W (LED) |
| érzékelési szög | 360° |
| érzékelési távolság | max. 8 m |
| időzítés | 10mp - 7perc |
| fényérzékelős | <10Lux-2000Lux |
| érzékelő típusa | PIR (infravörös) |
| IP védelem | IP20 |
| szerelés | mennyezeti |
| szerelési magasság | max. 4 m |
| környezeti hőmérséklet | -30ºC/+50ºC |
| szín | fehér |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| méret | 108x25 mm |
| jótállás | 2 év |
Leírás
Miért érdemes választani?
Ez a mozgásérzékelő automatikusan felkapcsolja a világítást mozgás érzékelésekor, majd lekapcsolja, amikor már nincs jelen mozgás – ezzel energiát takarít meg és növeli a kényelmet. A 360°-os érzékelési tartomány biztosítja, hogy a teljes helyiségben történő mozgást érzékelje, különösen folyosókban, előterekben, fürdőszobákban vagy raktárhelyiségekben