Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica mozgásérzékelő fehér fali 180° 12m infravörös PIR IP54 7306
IP54-es védelemmel rendelkező fali infravörös mozgásérzékelő az Optonica-tól. A kültéri és beltéri felhasználásra egyaránt alkalmazható mozgásérzékelő 180°-os érzékelési szöggel rendelkezik, a maximális érzékelési távolsága pedig 12 méter. Az állítható időzítési és fényérzékelési beállítások segítségével könnyedén konfigurálhatjuk a szükséges paramétereknek megfelelően, így a mozgásérzékelő a megfelelő időben tudja be- és kikapcsolni a hozzá társított lámpát.
IP54-es védelemmel rendelkező fali infravörös mozgásérzékelő az Optonica-tól. A kültéri és beltéri felhasználásra egyaránt alkalmazható mozgásérzékelő 180°-os érzékelési szöggel rendelkezik, a maximális érzékelési távolsága pedig 12 méter. Az állítható időzítési és fényérzékelési beállítások segítségével könnyedén konfigurálhatjuk a szükséges paramétereknek megfelelően, így a mozgásérzékelő a megfelelő időben tudja be- és kikapcsolni a hozzá társított lámpát.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 110-240V AC |
| névleges feszültség | 50-60 Hz |
| max. teljesítmény | 200W (LED) |
| érzékelési szög | 180° |
| érzékelési távolság | max. 12 m |
| időzítés | 10mp - 7perc |
| fényérzékelős | <10Lux-2000Lux |
| érzékelő típusa | PIR (infravörös) |
| IP védelem | IP54 |
| szerelés | fali |
| szerelési magasság | max. 2,5 m |
| környezeti hőmérséklet | -30ºC/+50ºC |
| szín | fehér |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| méret | 77x70 mm |
| jótállás | 2 év |