Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica PIR mozgásérzékelő falon kívüli mennyezeti 360° 16m infravörös IP20 7305
Falon kívüli, mennyezeti infravörös mozgásérzékelő az Optonica-tól. A beltéri felhasználásra szánt mozgásérzékelő 360°-os érzékelési szöggel rendelkezik, a maximális érzékelési távolsága pedig 16 méter. Az állítható időzítési és fényérzékelési beállítások segítségével könnyedén konfigurálhatjuk a szükséges paramétereknek megfelelően, így a mozgásérzékelő a megfelelő időben tudja be- és kikapcsolni a hozzá társított lámpát.
Falon kívüli, mennyezeti infravörös mozgásérzékelő az Optonica-tól. A beltéri felhasználásra szánt mozgásérzékelő 360°-os érzékelési szöggel rendelkezik, a maximális érzékelési távolsága pedig 16 méter. Az állítható időzítési és fényérzékelési beállítások segítségével könnyedén konfigurálhatjuk a szükséges paramétereknek megfelelően, így a mozgásérzékelő a megfelelő időben tudja be- és kikapcsolni a hozzá társított lámpát.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 110-240V AC |
| névleges feszültség | 50-60 Hz |
| max. teljesítmény | 300W (LED) |
| érzékelési szög | 360° |
| érzékelési távolság | max. 16 m |
| időzítés | 10mp - 7perc |
| fényérzékelős | <10Lux-2000Lux |
| érzékelő típusa | PIR (infravörös) |
| IP védelem | IP20 |
| szerelés | mennyezeti |
| szerelési magasság | max. 4 m |
| környezeti hőmérséklet | -30ºC/+50ºC |
| szín | fehér |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| méret | 88x55,5 mm |
| jótállás | 2 év |