Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica mozgásérzékelő PIR infravörös süllyesztett szürke 360° 6m IP20 7321
Az Optonica 7321 egy süllyesztett mennyezeti infravörös (PIR) mozgásérzékelő, amely beltéri világítás automatikus vezérlésére szolgál. A készülék 360°-os látószöggel és akár 6 m-es érzékelési távolsággal érzékeli a mozgást, így ideális megoldás csarnokok, folyosók, előterek, fürdőszobák vagy kamrák mozgásalapú világításvezérlésére.
Az Optonica 7321 egy süllyesztett mennyezeti infravörös (PIR) mozgásérzékelő, amely beltéri világítás automatikus vezérlésére szolgál. A készülék 360°-os látószöggel és akár 6 m-es érzékelési távolsággal érzékeli a mozgást, így ideális megoldás csarnokok, folyosók, előterek, fürdőszobák vagy kamrák mozgásalapú világításvezérlésére.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240V AC |
| sugárzási szög | 360° |
| érzékelő típusa | PIR |
| szerelési mód | süllyesztett |
| maximális érzékelési távolság | max. 6m |
| ajánlott szerelési magasság | 2,2 - 4m |
| IP védelem | IP20 |
| időzítés | min 10 mp ± 3 mp - max 7 perc ± 2 perc |
| fényérzékelés | <10/2000LUX (állítható) |
| kapcsolási teljesítmény | 300W (LED esetén) |
| szín | szürke |
| anyaga | alumínium, műanyag |
| jótállás | 2 év |
Leírás
Miért érdemes választani?
Ez a Optonica 7321 süllyesztett mozgásérzékelő ideális beltéri világítások automatizálásához, ahol fontos a teljes körű lefedettség és esztétikus beépítés. A 360°-os érzékelés és a 6 m-es hatótávolság biztosítja, hogy a mozgást minden irányból megbízhatóan észlelje a készülék, míg a szürkületérzékelés gondoskodik arról, hogy a világítás csak valóban sötétben vagy gyenge fényben kapcsoljon be, így energiát takarít meg.