Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica napelemes LED utcai lámpa 8W 1200lm 6000K IP65 9145
A megbízható és energiatakarékos kültéri világítás alapja a jól átgondolt technológia. Ez az Optonica napelemes LED lámpa ideális választás bejáratok, udvarok, garázsok vagy parkolók megvilágítására, ahol nincs kiépített hálózati áramellátás – vagy egyszerűen csak fontos a fenntarthatóság és a költséghatékonyság. A 8 wattos teljesítmény és az 1200 lumen fényáram elegendő egy átlagos méretű terület biztonságos és jól látható megvilágításához. Napelemes működésének köszönhetően teljesen vezetékmentes, így telepítése egyszerű és nem igényel külső áramforrást. Beépített mozgásérzékelője révén csak akkor kapcsol be, amikor ténylegesen szükség van világításra, ami nemcsak praktikus, de energiatakarékos megoldás is. A mellékelt távirányítóval könnyedén állíthatók az üzemmódok, a fényerő és az időzítési beállítások, így a működés az adott környezethez igazítható.
A megbízható és energiatakarékos kültéri világítás alapja a jól átgondolt technológia. Ez az Optonica napelemes LED lámpa ideális választás bejáratok, udvarok, garázsok vagy parkolók megvilágítására, ahol nincs kiépített hálózati áramellátás – vagy egyszerűen csak fontos a fenntarthatóság és a költséghatékonyság. A 8 wattos teljesítmény és az 1200 lumen fényáram elegendő egy átlagos méretű terület biztonságos és jól látható megvilágításához. Napelemes működésének köszönhetően teljesen vezetékmentes, így telepítése egyszerű és nem igényel külső áramforrást. Beépített mozgásérzékelője révén csak akkor kapcsol be, amikor ténylegesen szükség van világításra, ami nemcsak praktikus, de energiatakarékos megoldás is. A mellékelt távirányítóval könnyedén állíthatók az üzemmódok, a fényerő és az időzítési beállítások, így a működés az adott környezethez igazítható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| teljesítmény | 8 W |
| fényáram | 1200 lumen |
| fényhasznosítás | 150 lm/W |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| CRI | Ra > 70 |
| akkumulátor kapacitása | 5 V, 8 AH |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| lámpatest színe | fekete |
| lámpatest anyaga | műanyag |
| mozgásérzékelővel | igen |
| távirányítóval vezérelhető | igen |
| munkaidő | kb. 10-12 óra |
| töltési idő | 4-6 óra |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| méret | 413 x 231 x 47 mm |
| garancia | 2 év |