Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica napelemes szolár kültéri fali lámpa mozgásérzékelővel 4,4W 600lm 3000K IP44 9337
Világítsd meg könnyedén és hatékonyan a kerted, teraszod környékét az [PRODUCT] segítségével. A 4,4W teljesítményű és 600 lumen fényerősségű lámpa minden olyan környezetben ideális választás, ahol nincs lehetőségünk az elektromos hálózathoz csatlakoztatni a kültéri lámpát. A beépített napelemek segítségével a lámpa napközben feltöltődik, majd éjszaka automatikusan felkapcsol, hogy megvilágítsa környezetét. Ez nemcsak költséghatékony megoldást jelent, hanem hozzájárul a fenntartható életmód kialakításához is. Emellett a lámpa rendelkezik mozgásérzékelővel is, ami tovább növeli a praktikusságát. Amikor a beépített érzékelő mozgást észlel a környezetében, automatikusan felkapcsolja a lámpát. A lámpa IP44-es védelemmel rendelkezik, így ellenáll az időjárás viszontagságainak és biztonságosan használható kültérben is.
Világítsd meg könnyedén és hatékonyan a kerted, teraszod környékét az Optonica napelemes szolár kültéri fali lámpa mozgásérzékelővel 4,4W 600lm 3000K IP44 9337 segítségével. A 4,4W teljesítményű és 600 lumen fényerősségű lámpa minden olyan környezetben ideális választás, ahol nincs lehetőségünk az elektromos hálózathoz csatlakoztatni a kültéri lámpát. A beépített napelemek segítségével a lámpa napközben feltöltődik, majd éjszaka automatikusan felkapcsol, hogy megvilágítsa környezetét. Ez nemcsak költséghatékony megoldást jelent, hanem hozzájárul a fenntartható életmód kialakításához is. Emellett a lámpa rendelkezik mozgásérzékelővel is, ami tovább növeli a praktikusságát. Amikor a beépített érzékelő mozgást észlel a környezetében, automatikusan felkapcsolja a lámpát. A lámpa IP44-es védelemmel rendelkezik, így ellenáll az időjárás viszontagságainak és biztonságosan használható kültérben is.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 3,7V |
| akkumulátor | 3.7V/2600mAh |
| teljesítmény | 4,4W |
| fényáram | 600lm/60lm |
| fényhasznosítás | 137 lumen/watt |
| színhőmérséklet | 3000K |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 110° |
| mozgásérzékelővel | igen |
| tápellátás | napenergia |
| töltési idő | 7-8 óra |
| IP védelem | IP44 |
| anyaga | alumínium |
| szín | szálcsiszolt |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| méret | 163x150x155 mm |
| jótállás | 2 év |