Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica napelemes szolár LED fényfüzér 10m 20db LED 128lm 2700K IP65 9093
Te is szeretnéd élvezni a hangulatos és dekoratív kerti világítást, de aggódsz a magas villanyszámlák és a bonyolult kábelezés miatt? Az Optonica napelemes LED fényfüzére biztos, hogy megoldást jelent a problémádra és segít, hogy környezetbarát és költséghatékony módon élvezd ahogy a kerted éjszakai fényben pompázik. Tápellátása egy napenergiát használó szolár panellel történik, amely lehetővé teszi a füzér önműködtetését és az ingyenes villamosenergia előállítását. A lámpát időjárásálló, tartós kialakítás jellemzi, ami biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és a problémamentes kültéri használatot.
Te is szeretnéd élvezni a hangulatos és dekoratív kerti világítást, de aggódsz a magas villanyszámlák és a bonyolult kábelezés miatt? Az Optonica napelemes LED fényfüzére biztos, hogy megoldást jelent a problémádra és segít, hogy környezetbarát és költséghatékony módon élvezd ahogy a kerted éjszakai fényben pompázik. Tápellátása egy napenergiát használó szolár panellel történik, amely lehetővé teszi a füzér önműködtetését és az ingyenes villamosenergia előállítását. A lámpát időjárásálló, tartós kialakítás jellemzi, ami biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és a problémamentes kültéri használatot.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 5,5 V 450mAh |
| fényáram | 128 lumen |
| színhőmérséklet | 2700K |
| sugárzási szög | 360° |
| IP védelem | IP60 |
| LED fényforrások száma | 20 db |
| búra színe | otlátszó |
| hosszúság | 10m + 3m tápkábel |
| működési idő | 12-16 óra |
| töltési idő | 8-10 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| jótállás | 2 év |