Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 40W 4000lm 6000K 120cm IP65 6705
Az Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 40W 4000lm 6000K 120cm IP65 6705 egy megbízható lámpa, amelyet kifejezetten olyan helyekre terveztek, ahol poros vagy nedves a környezet. Ideális például garázsokba, műhelyekbe, raktárakba, vagy akár kültérre, ahol mozgásérzékelővel történő vezérlésre van szükség. 40 wattos fogyasztásával rendkívül energiatakarékos, mégis nagyon erős 4000 lumen fényt ad. A hideg fehér fény (6000K) tiszta és világos környezetet teremt, ami tökéletes például munkához. Az IP65-ös védelem garantálja a hosszú élettartamot, így nem kell féltened, hogy tönkremegy. A beépített LED chipeknek köszönhetően nem kell benne fénycsövet cserélni, így a karbantartása szinte nulla. Ha egy tartós, praktikus és hatékony világítást keresel, ez a lámpa remek választás!
Az Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 40W 4000lm 6000K 120cm IP65 6705 egy megbízható lámpa, amelyet kifejezetten olyan helyekre terveztek, ahol poros vagy nedves a környezet. Ideális például garázsokba, műhelyekbe, raktárakba, vagy akár kültérre, ahol mozgásérzékelővel történő vezérlésre van szükség. 40 wattos fogyasztásával rendkívül energiatakarékos, mégis nagyon erős 4000 lumen fényt ad. A hideg fehér fény (6000K) tiszta és világos környezetet teremt, ami tökéletes például munkához. Az IP65-ös védelem garantálja a hosszú élettartamot, így nem kell féltened, hogy tönkremegy. A beépített LED chipeknek köszönhetően nem kell benne fénycsövet cserélni, így a karbantartása szinte nulla. Ha egy tartós, praktikus és hatékony világítást keresel, ez a lámpa remek választás!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240 V AC |
| teljesítmény | 40W |
| fényáram | 4000 lumen |
| fényhasznosítás | 100 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| sugárzási szög | 180° |
| IP védelem | IP65 |
| méret | 1180 x 72 x 61 mm |
| búra anyaga | PC |
| lámpatest anyaga | ABS |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |