Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 55W 6050lm 4500K 150cm IP65 16712
Az Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 55W 6050lm 4500K 150cm IP65 16712 egy megbízható lámpa, amelyet kifejezetten olyan helyekre terveztek, ahol poros vagy nedves a környezet. Ideális például garázsokba, műhelyekbe, raktárakba, vagy akár kültérre. 55 wattos fogyasztásával rendkívül energiatakarékos, mégis nagyon erős 6050 lumen fényt ad. A természetes fehér fény (4500K) kellemes és természetes fényt nyújt, ami tökéletes például munkához, vagy általános megvilágításhoz. Az IP65-ös védelem garantálja a hosszú élettartamot, így nem kell féltened, hogy tönkremegy. Vészvilágító funkcióval rendelkezik, ami biztosítja a fényforrást vészhelyzetekben, például áramkimaradás esetén. Ha a normál világítás megszűnik, a vészvilágító automatikusan bekapcsol, hogy elegendő fényt biztosítson a helyiségben. A beépített LED chipeknek köszönhetően nem kell benne fénycsövet cserélni, így a karbantartása szinte nulla. Ha egy tartós, praktikus és hatékony világítást keresel, ez a lámpa remek választás!
Az Optonica por és páramentes LED armatúra mozgásérzékelővel 55W 6050lm 4500K 150cm IP65 16712 egy megbízható lámpa, amelyet kifejezetten olyan helyekre terveztek, ahol poros vagy nedves a környezet. Ideális például garázsokba, műhelyekbe, raktárakba, vagy akár kültérre. 55 wattos fogyasztásával rendkívül energiatakarékos, mégis nagyon erős 6050 lumen fényt ad. A természetes fehér fény (4500K) kellemes és természetes fényt nyújt, ami tökéletes például munkához, vagy általános megvilágításhoz. Az IP65-ös védelem garantálja a hosszú élettartamot, így nem kell féltened, hogy tönkremegy. Vészvilágító funkcióval rendelkezik, ami biztosítja a fényforrást vészhelyzetekben, például áramkimaradás esetén. Ha a normál világítás megszűnik, a vészvilágító automatikusan bekapcsol, hogy elegendő fényt biztosítson a helyiségben. A beépített LED chipeknek köszönhetően nem kell benne fénycsövet cserélni, így a karbantartása szinte nulla. Ha egy tartós, praktikus és hatékony világítást keresel, ez a lámpa remek választás!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240 V AC |
| teljesítmény | 55W |
| fényáram | 6050 lumen |
| fényhasznosítás | 110 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4500K (természetes fehér) |
| CRI | Ra≥80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| vészvilágító funkcióval | igen |
| sorolható | igen |
| lámpatest színe | szürke |
| méret | 1486 x 70 x 60 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 2 év |