Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica PRÉMIUM LED reflektor 20W 1700lm 2800K meleg fehér IP65 70cm vezeték fekete 5885
A LED reflektor védettségéből (IP65) adódóan egyaránt alkalmas kültéri és beltéri felhasználásra is. Raktárak, garázsok, kirakatok, előterek stb. megvilágítására tökéletesen alkalmas. A terméket hosszú élettartam, alacsony üzemeltetési költség, minimális hőtermelés, magas fényhasznosítás, stílusos méret jellemzi és pozitívum még, hogy kapcsolgatásra egyáltalán nem érzékeny. A fényvető 120W-os halogén reflektor kiváltására alkalmas.
A LED reflektor védettségéből (IP65) adódóan egyaránt alkalmas kültéri és beltéri felhasználásra is. Raktárak, garázsok, kirakatok, előterek stb. megvilágítására tökéletesen alkalmas. A terméket hosszú élettartam, alacsony üzemeltetési költség, minimális hőtermelés, magas fényhasznosítás, stílusos méret jellemzi és pozitívum még, hogy kapcsolgatásra egyáltalán nem érzékeny. A fényvető 120W-os halogén reflektor kiváltására alkalmas.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | AC 220-240V |
| teljesítmény | 20W |
| fényáram | 1700 lumen |
| chip típusa | EPISTAR |
| vezeték hossza | 70cm |
| fényerőszabályzás | nem lehetséges |
| színhőmérséklet | 2800K |
| sugárzási szög | 150° |
| CRI | 80 |
| IP védelem | IP65 |
| mozgásérzékelővel | nem |
| méret | 155x115x20 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiaosztály | A+ |
| garancia | 5 év |