Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica Pro Line LED fénycső T8 18W 2100lm 4500K természetes fehér 120 cm 5618
Az Optonica Pro Line LED fénycső T8 18W 2100lm 4500K természetes fehér 120 cm 5618 egy kiváló minőségű fénycső, amely ideális választás lehet otthoni vagy irodai világításhoz. A LED technológia felhasználásával ez a fénycső energiatakarékos és hosszú élettartamú. A 18W-os teljesítménnyel és a 2100 lumen fényerővel rendkívül jó világítást biztosít. A 4500K természetes fehér színnek köszönhetően a fénycső által kibocsátott fény kellemes és tiszta. Az üveg búra biztosítja a megfelelő fényeloszlást és a védelmet. A T8 méretű, 120 cm hosszú fénycső alkalmas különböző helyiségek megvilágítására.
Az Optonica Pro Line LED fénycső T8 18W 2100lm 4500K természetes fehér 120 cm 5618 egy kiváló minőségű fénycső, amely ideális választás lehet otthoni vagy irodai világításhoz. A LED technológia felhasználásával ez a fénycső energiatakarékos és hosszú élettartamú. A 18W-os teljesítménnyel és a 2100 lumen fényerővel rendkívül jó világítást biztosít. A 4500K természetes fehér színnek köszönhetően a fénycső által kibocsátott fény kellemes és tiszta. Az üveg búra biztosítja a megfelelő fényeloszlást és a védelmet. A T8 méretű, 120 cm hosszú fénycső alkalmas különböző helyiségek megvilágítására.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 18W |
| fényáram | 2100 lumen |
| fényhasznosítás | 117 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4500K |
| sugárzási szög | 270° |
| IP védelem | IP20 |
| búra anyaga | üveg |
| méret | 1200 x 26 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 2 év |