Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica Pro Line LED fénycső T8 9W 1000lm 6000K hideg fehér 60 cm 270° 5614
Az Optonica Pro Line LED fénycső T8 9W 1000lm 6000K hideg fehér 60 cm 5614 egy kiváló minőségű fénycső, amely ideális választás lehet otthoni vagy irodai világításhoz. A LED technológia felhasználásával ez a fénycső energiatakarékos és hosszú élettartamú. A 9W-os teljesítménnyel és a 1000 lumen fényerővel rendkívül jó világítást biztosít. A 6000K hideg fehér színnek köszönhetően a fénycső által kibocsátott fény kellemes és tiszta. Az üveg búra biztosítja a megfelelő fényeloszlást és a védelmet. A T8 méretű, 60 cm hosszú fénycső alkalmas különböző helyiségek megvilágítására.
Az Optonica Pro Line LED fénycső T8 9W 1000lm 6000K hideg fehér 60 cm 5614 egy kiváló minőségű fénycső, amely ideális választás lehet otthoni vagy irodai világításhoz. A LED technológia felhasználásával ez a fénycső energiatakarékos és hosszú élettartamú. A 9W-os teljesítménnyel és a 1000 lumen fényerővel rendkívül jó világítást biztosít. A 6000K hideg fehér színnek köszönhetően a fénycső által kibocsátott fény kellemes és tiszta. Az üveg búra biztosítja a megfelelő fényeloszlást és a védelmet. A T8 méretű, 60 cm hosszú fénycső alkalmas különböző helyiségek megvilágítására.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 9W |
| fényáram | 1000 lumen |
| fényhasznosítás | 111 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 6000K |
| sugárzási szög | 270° |
| IP védelem | IP20 |
| búra anyaga | üveg |
| méret | 600 x 28 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 2 év |