Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa 3,4W 300lm 4000K természetes fehér IP20 5502
Az Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval tökéletes választás lehet a konyhád világításához. Ez a bútorvilágító lámpa kiváló minőségű LED technológiával rendelkezik, amely 3,4W teljesítményt nyújt. Ez az erős fényforrás tökéletesen megvilágítja a munkalapot, így könnyedén elkészítheted az ételeidet. A 300 lumen fényerejével garantáltan elegendő fényt nyújt, hogy tisztán láss mindent a konyhai tevékenységeid során. A lámpa természetes fehér 4000K színhőmérséklete pedig kellemes, barátságos atmoszférát teremt.
Az Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval tökéletes választás lehet a konyhád világításához. Ez a bútorvilágító lámpa kiváló minőségű LED technológiával rendelkezik, amely 3,4W teljesítményt nyújt. Ez az erős fényforrás tökéletesen megvilágítja a munkalapot, így könnyedén elkészítheted az ételeidet. A 300 lumen fényerejével garantáltan elegendő fényt nyújt, hogy tisztán láss mindent a konyhai tevékenységeid során. A lámpa természetes fehér 4000K színhőmérséklete pedig kellemes, barátságos atmoszférát teremt.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240 V AC |
| teljesítmény | 3,4W |
| fényáram | 300 lumen |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4000K |
| CRI | Ra≥80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP20 |
| kapcsolóval szerelt | nem |
| búra színe | matt |
| anyaga | műanyag |
| méret | 325 x 21 x 32 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |