Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica filament LED lámpa-izzó C35 gyertya E14 6W 2700K meleg fehér 1412
Eleged van a hagyományos izzók rövid élettartamából és magas energiafogyasztásából? Olyan világítási megoldást keresel ami nem csak tartós, hanem energiatakarékos, emellett pedig kellemes fényt biztosít? Ez a filament LED izzó a klasszikus gyertya formát modern technológiával ötvözi, így biztosítva a hagyományos izzók megjelenését és hangulatát, de sokkal hosszabb élettartammal és alacsonyabb energiafogyasztással.
Eleged van a hagyományos izzók rövid élettartamából és magas energiafogyasztásából? Olyan világítási megoldást keresel ami nem csak tartós, hanem energiatakarékos, emellett pedig kellemes fényt biztosít? Ez a filament LED izzó a klasszikus gyertya formát modern technológiával ötvözi, így biztosítva a hagyományos izzók megjelenését és hangulatát, de sokkal hosszabb élettartammal és alacsonyabb energiafogyasztással.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | AC 220-240V |
| foglalat | E14 |
| teljesítmény | 6W |
| fényáram | 730 lumen |
| színhőmérséklet | 2700K (meleg fehér) |
| sugárzási szög | 300° |
| színvisszaadási index | Ra>80 |
| forma | C35, gyertya |
| méret | Ф35x98 mm |
| fényerőszabályzás | nem lehetséges |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| garancia | 2 év |