Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 20W 2700K meleg fehér 1600 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
76
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | AC 220-240V |
| teljesítmény | 20W |
| fényáram | 1600 lumen |
| színhőmérséklet | 2700K (meleg fehér) |
| sugárzási szög | 145° |
| LED chip típusa | COB |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| szín | fehér |
| forma | kerek |
| IP védelem | IP20 |
| méret | 195x80 mm |
| beépítési átmérő | 165 mm |
| garancia | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 30W 4500K természetes fehér 2500 lumen IP20
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
9.503 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 15W 4500K természetes fehér 1200 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 20W 4500K természetes fehér 1600 lumen IP20
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.205 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 15W 2700K meleg fehér 1200 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 30W 6000K hideg fehér 2500 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
9.503 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 20W 6000K hideg fehér 1600 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
7.503 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 40W 4500K természetes fehér 4000 lumen IP20 3261
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
17.736 Ft
Akciós ár:
12.415 Ft
Kedvezmény:
-30%
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 40W 6000K hideg fehér 4000 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
16.990 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 30W 2700K meleg fehér 2500 lumen IP20
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
9.503 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 15W 6000K hideg fehér 1200 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 60W 4500K természetes fehér 5600 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
22.919 Ft
Optonica LED beépíthető mélysugárzó spotlámpa 60W 6000K hideg fehér 5600 lumen IP20
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
22.919 Ft