Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 4500K természetes fehér SP1616
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
6
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 2W |
| Foglalat | G4 |
| Névleges feszültség | AC/DC12V |
| Fényáram | 170 lumen |
| Színhőmérséklet | 4500K (természetes fehér) |
| Sugárzási szög | 270° |
| Színvisszaadási index (CRI) | Ra>80 |
| Várható élettartam | 25 000 óra |
| Méret | ф10x30 mm |
| Energiaosztály | A++ |
| Anyaga | műanyag |
| Fogyasztás | 1,5 kWh/1000 óra |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2023. 10. 17.
Jól működik, szép a fénye, de pufi. Nem tudtam a fürdőszoba szekrényben használni, mert a spot búrája nem ment rá.
Megoldás (esetemben): a nyákra szerelt LED világítótest.
Megoldás (esetemben): a nyákra szerelt LED világítótest.
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 2800K meleg fehér SP1617
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
525 Ft
Optonica LED izzó 12V G4 2W 6000K hideg fehér 170 lumen SP1615
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
491 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 4500K természetes fehér 210 lm MR11 1067
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
918 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 4000K természetes fehér 140 lumen LG4K2NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.106 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 4100K természetes fehér ZQ8621
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.229 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 4500K természetes fehér 180lm 360° 1602
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
625 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 2800K meleg fehér 180lm 360° 1603
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
625 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 3000K meleg fehér ZQ8620
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.229 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 2700K meleg fehér 140 lumen LG4K2W
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.334 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 6000K hideg fehér 180lm 360° 1601
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
666 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 6000K hideg fehér 210 lm MR11 1066
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
862 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 3000K meleg fehér 1949
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 4000K természetes fehér 1950
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó G4 2W 140lm 3000K meleg fehér 1957
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
890 Ft