Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó 12V G4 2W 6000K hideg fehér 170 lumen SP1615
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
5
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 2W |
| Foglalat | G4 |
| Névleges feszültség | AC/DC12V |
| Fényáram | 170 lumen |
| Színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| Sugárzási szög | 270° |
| Színvisszaadási index (CRI) | Ra>80 |
| Várható élettartam | 25 000 óra |
| Méret | ф10x30 mm |
| Energiaosztály | A++ |
| Anyaga | műanyag |
| Fogyasztás | 1,5 kWh/1000 óra |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2024. 09. 29.
2019. 06. 20.
Szuper!
2019. 02. 10.
Igazolt vásárlás
Kár,hogy nem volt erősebb.Jó volt itt vásárolni.
2018. 11. 03.
nagyon szuper
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 4500K természetes fehér SP1616
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
537 Ft
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 2800K meleg fehér SP1617
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
525 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 4500K természetes fehér 210 lm MR11 1067
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
918 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 4000K természetes fehér 140 lumen LG4K2NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.106 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 4100K természetes fehér ZQ8621
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.229 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 4500K természetes fehér 180lm 360° 1602
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
625 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 2800K meleg fehér 180lm 360° 1603
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
625 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 3000K meleg fehér ZQ8620
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.229 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 2700K meleg fehér 140 lumen LG4K2W
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.334 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 6000K hideg fehér 180lm 360° 1601
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
666 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 6000K hideg fehér 210 lm MR11 1066
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
862 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 3000K meleg fehér 1949
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 4000K természetes fehér 1950
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó G4 2W 140lm 3000K meleg fehér 1957
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
890 Ft