Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Orno Todo falon kívüli 2-es dugalj fehér 2x2P+F csatlakozóaljzat IP20 OR-OE-7206(GS)/W
Az ORNO ToDo sorozatának kettes aljzata nagyszerű megoldás, amely otthoni és irodai használatra egyaránt alkalmas. Az aljzat esztétikus, minimalista stílusú. Jó minőségű anyag biztosítja az UV sugárzással és a mechanikai sérülésekkel szembeni védelmet. Több kábelbemenettel rendelkezik, hogy a kábelt bármely oldalról könnyen elvezesse - felülről, alulról és akár oldalról is. Az aljzatok át vannak hidalva így további szerelést nem igényel. A kábel furata könnyen leválasztható a speciális perforációknak köszönhetően. Az IP20 védelmi osztálynak köszönhetően beltéren használható. Az elektromos aljzatot felületre szerelésre tervezték, és bárhol alkalmas, ahol kényelmes és biztonságos áramforrásra van szükség. Fekete színben is kapható.
Az ORNO ToDo sorozatának kettes aljzata nagyszerű megoldás, amely otthoni és irodai használatra egyaránt alkalmas. Az aljzat esztétikus, minimalista stílusú. Jó minőségű anyag biztosítja az UV sugárzással és a mechanikai sérülésekkel szembeni védelmet. Több kábelbemenettel rendelkezik, hogy a kábelt bármely oldalról könnyen elvezesse - felülről, alulról és akár oldalról is. Az aljzatok át vannak hidalva így további szerelést nem igényel. A kábel furata könnyen leválasztható a speciális perforációknak köszönhetően. Az IP20 védelmi osztálynak köszönhetően beltéren használható. Az elektromos aljzatot felületre szerelésre tervezték, és bárhol alkalmas, ahol kényelmes és biztonságos áramforrásra van szükség. Fekete színben is kapható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 250V |
| névleges áram | 16A |
| aljzatok száma | 2 db |
| földelt aljzatok | igen |
| gyermekvédelem | igen |
| szerelés | falon kívüli |
| szín | fehér |
| IP védelem | IP20 |
| felhasználás | beltéri |
| méret | 64x128x40 mm |