Orno Todo falon kívüli 3-as dugalj fehér 3x2P+F csatlakozóaljzat IP20 OR-OE-7209(GS)/W
Gyártó: Orno
Cikkszám: ORB-14058
Gyártó cikkszám: 7209W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 11
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 250V
névleges áram 16A
aljzatok száma 4 db
földelt aljzatok igen
gyermekvédelem igen
szerelés falon kívüli
szín fehér
IP védelem IP20
felhasználás beltéri
méret 64x198x40 mm