Orno Todo falon kívüli dugalj fehér 2P+F csatlakozóaljzat IP20 OR-OE-7205(GS)/W
Gyártó: Orno
Cikkszám: ORB-12887
Gyártó cikkszám: 7205W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 5
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 250V
névleges áram 16A
aljzatok száma 1 db
földelt aljzatok igen
gyermekvédelem igen
szerelés falon kívüli
szín fehér
IP védelem IP20
felhasználás beltéri
méret 64 x 64 x 40 mm