Orno Todo falon kívüli egypólusú kapcsoló (101) fehér IP20 OR-OE-7200(GS)/W
Gyártó: Anco
Cikkszám: ORB-14069
Gyártó cikkszám: 7200W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 4
Tulajdonság Érték
Típus egypólusú kapcsoló
Védelem IP20
Szín Fehér
Szerelés felületre szerelhető
Névleges áramerősség 10AX
Névleges feszültség 230V ~
Méretek 63 x 63 x 35 mm