Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Orno Todo falon kívüli egypólusú kapcsoló (101) fehér IP20 OR-OE-7200(GS)/W
Az ORNO ToDo sorozatának egypólusú kapcsolója nagyszerű megoldás, amely otthoni és irodai használatra egyaránt alkalmas. Az aljzat esztétikus, minimalista stílusú. Jó minőségű anyag biztosítja az UV sugárzással és a mechanikai sérülésekkel szembeni védelmet. A kábel furata könnyen leválasztható a speciális perforációknak köszönhetően. Az IP20 védelmi osztálynak köszönhetően beltéren használható. Az kapcsolót felületre szerelésre tervezték. Fekete színben is kapható.
Az ORNO ToDo sorozatának egypólusú kapcsolója nagyszerű megoldás, amely otthoni és irodai használatra egyaránt alkalmas. Az aljzat esztétikus, minimalista stílusú. Jó minőségű anyag biztosítja az UV sugárzással és a mechanikai sérülésekkel szembeni védelmet. A kábel furata könnyen leválasztható a speciális perforációknak köszönhetően. Az IP20 védelmi osztálynak köszönhetően beltéren használható. Az kapcsolót felületre szerelésre tervezték. Fekete színben is kapható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Típus | egypólusú kapcsoló |
| Védelem | IP20 |
| Szín | Fehér |
| Szerelés | felületre szerelhető |
| Névleges áramerősség | 10AX |
| Névleges feszültség | 230V ~ |
| Méretek | 63 x 63 x 35 mm |
| Súly | 42g |