Orno Todo falon kívüli egypólusú nyomó csengőjellel fehér IP20 OR-OE-7204(GS)/W
Gyártó: Orno
Cikkszám: ORB-14071
Gyártó cikkszám: 7204W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 6
Tulajdonság Érték
Típus nyomó apcsoló
Védelem IP20
Szín Fehér
Szerelés felületre szerelhető
Névleges áramerősség 10AX
Névleges feszültség 230V ~
Méretek 63 x 63 x 35 mm