Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Osram LED izzó E27 13W 6500K hideg fehér 1521 lumen A60
A Value az Osram belépőszintű termékcsaládja, mely elsősorban lakossági felhasználásra ajánlott, ahol az átlagos napi igénybevétel nem haladja meg a 6-8 órát. A [] fényárama 1521 lumen ami azt jelenti, hogy egy hagyományos 100W-os izzó kiváltására kitűnően alkalmas. Sugárzási szöge 220°, ami körkörös megvilágítást biztosít mindenféle működési helyzetben, opál búrájának köszönhetően pedig egyenletes, vibrálásmentes fényt nyújt, így rendkívül jól használható nyitott lámpákban is.
A Value az Osram belépőszintű termékcsaládja, mely elsősorban lakossági felhasználásra ajánlott, ahol az átlagos napi igénybevétel nem haladja meg a 6-8 órát. A [] fényárama 1521 lumen ami azt jelenti, hogy egy hagyományos 100W-os izzó kiváltására kitűnően alkalmas. Sugárzási szöge 220°, ami körkörös megvilágítást biztosít mindenféle működési helyzetben, opál búrájának köszönhetően pedig egyenletes, vibrálásmentes fényt nyújt, így rendkívül jól használható nyitott lámpákban is.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Névleges feszültség | 240V |
| Foglalat | E27 |
| Névleges teljesítmény | 14W |
| Sugárzási szög | 220° |
| Fényáram | 1521 lumen |
| Fényhasznosítás | 108,6 lm/W |
| Színhőmérséklet | 6500K (hideg fehér) |
| Várható élettartam | 15 000 óra |
| Fényerőszabályzás | nem lehetséges |
| Búra | A60 opál |
| Hosszúság | 115 mm |
| Átmérő | 60 mm |
| Garancia | 3 év |