Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Osram Ledvance Mennyezeti LED-es por és páramentes lámpatest 1500mm 81W 11000lm 4000K IP65/IK08 5Y 541283
Típus megnevezés: DP 1500 81W 840 IP65 GY
4058075541283
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
801
Típus megnevezés: DP 1500 81W 840 IP65 GY
4058075541283
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Foglalat | nélkül |
| Névleges áram | 180...180 mA |
| Cserélhető vezérlés | Igen |
| Dimmelés DALI-2 | Nem |
| Védettség | IP65 |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | II |
| Izzószál vizsgálat IEC 60695-2-11 szerint | 850 °C - 30 s |
| Fényszín | fehér |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89 (1B osztály) |
| Huzalozás típusa | átmenő vezetékeléssel |
| Csatlakozási mód | dugós szorító |
| Fényforrás | LED nem cserélhető |
| Garancia | 5 év |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | szürke |
| Búra anyaga | műanyag opál |
| Raszter típusa | nélkül |
| Feszültség fajtája | AC |
| Működtető | EVG |
| Fényelosztó | diffúzor lencse / optika / panel |
| Fényeloszlás | szimmetrikus |
| Kisugárzás szöge | extrém szélesen sugárzó >80° |
| Fénykilépés | direkt |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |
| Alkalmas fali szerelésre | Igen |
| Alkalmas függesztésre | Nem |
| Mennyezeti szerelésre alkalmas | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Alkalmas fényszalag-konfigurációhoz | Nem |
| Képernyős munkahelyre alkalmas | Nem |
| Fényforrással | Igen |
| Fényforrások száma | 1 |
| Névleges feszültség | 220...240 V |
| Működtetőt tartalmazza | Igen |
| Dimmelés 0-10 V | Nem |
| Dimmelés DALI | Nem |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Névleges élettartam L70/B50 25°C-nál | 70 000 h |
| Névleges élettartam L80/B10 25°C-nál | 50 000 h |
| Névleges élettartam L90/B10 25°C-nál | 330 000 h |
| Tűzvédelem "D" | Igen |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -25...40 °C |
| Alkalmas vészfényhez | Nem |
| Mozgásérzékelővel | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Beépítés szigetelt mennyezetekbe, tűzvédelem "F tetővel" | Nem |
| Légrésekkel | Nem |
| Lámpateljesítmény | 81...81 W |
| Rendszer teljesítmény | 81 W |
| Effektív fényáram | 11 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000...4 000 K |
| Lámpa fényhasznosítás | 135 lm/W |
| Teljesítményfaktor | 0,90 |
| Szélesség | 82 mm |
| Magasság / mélység | 68 mm |
| Hosszúság | 1 500 mm |
| Pólusszám | 3 |
| Védőkosárral | Nem |
| Gyártó | Osram Ledvance |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP65 OT6695
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
3.563 Ft
V-TAC LED armatúra 36W 4000K természetes fehér por és páramentes lámpatest IP65 216285
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
6.742 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP65 OT6694
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
3.563 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP65 OT6692
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.898 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 4000K természetes fehér IP20 OT6678
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
4.769 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 4000K természetes fehér IP20 OT6675
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
2.307 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 6000K hideg fehér IP65 OT6697
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.453 Ft
V-Tac por és páramentes 150 cm LED armatúra 48W 5760 lumen 6400K hideg fehér IP65 216286
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
8.459 Ft
Tracon Sorolható por és páramentes LED ipari világítótest 120 cm 36W 5400Lm természetres fehér 4000K LVB1236NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.762 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 4000K természetes fehér IP20 OT6672
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
1.377 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 6000K hideg fehér IP65 OT6691 pult világitó
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.944 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 50W 4150lm 4000K természetes fehér IP65 OT6698
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
4.349 Ft
V-TAC LED armatúra 36W 120 cm 6400K hideg fehér por és páramentes lámpatest IP65 216284
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
6.742 Ft
Tracon por és páramentes ipari LED lámpatest 45W 4000K természetes fehér 4300lm 150cm IP65 LVE1545W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
6.840 Ft
V-Tac por és páramentes LED armatúra 48W 5760 lumen 4000K természetes fehér IP65 216287
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
9.081 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 20W 1660lm 3000K meleg fehér IP20 OT6676
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
3.044 Ft
Tracon por és páramentes ipari LED lámpatest 36W 4000K természetes fehér 3500lm 120cm IP65 LVE1236W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.512 Ft
GAO LED IPPO por és páramentes armatúra 55W 7150lm 4000K természetes fehér IP65 7046H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
10.287 Ft
Tracon por és páramentes ipari LED lámpatest 18W 4000K természetes fehér 1600lm 70cm IP65 LVE0618W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
3.429 Ft
Tracon Sorolható por és páramentes LED ipari világítótest 18W 2700Lm 4000K természetes fehér LVB0618NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
3.857 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 10W 800lm 3000K meleg fehér IP20 OT6673
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
2.109 Ft
Optonica LED bútorvilágító lámpa 40W 3320lm 6000K hideg fehér IP20 OT6677
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
4.769 Ft
Optonica lineáris LED mennyezeti lámpa 40W 4800lm CCT 120 cm IP20 16732
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
4.262 Ft
Tracon por és páramentes ipari LED lámpatest 18W 4000K természetes fehér 1600lm 120cm IP65 LVE1218W
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
5.046 Ft