Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Adeline minimál stílusú szögletes mennyezeti lámpa LED 28W 1800lm 3000-600K 3926
A minimál stílusban készült Adeline mennyezeti lámpa remek választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A szürke színben, fehér búrával készült lámpa számos remek funkcióval gyönyörködtet: dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között ugyancsak állítható, méghozzá fali kapcsoló vagy távirányító segítségével. Ez a mennyezeti lámpa képes tehát meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani, választásunktól függően. A lekerekített sarkakkal, fémből, akril búrával készült Adeline éjszakai funkcióval, valamint fali kapcsoló vagy távirányító segítségével vezérelhető memória funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 28 W, fényereje 1800 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. Az Adeline szélessége 450 mm, beépítési átmérője 350 mm, mennyezettől mért távolsága 125 mm.
A minimál stílusban készült Adeline mennyezeti lámpa remek választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A szürke színben, fehér búrával készült lámpa számos remek funkcióval gyönyörködtet: dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között ugyancsak állítható, méghozzá fali kapcsoló vagy távirányító segítségével. Ez a mennyezeti lámpa képes tehát meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani, választásunktól függően. A lekerekített sarkakkal, fémből, akril búrával készült Adeline éjszakai funkcióval, valamint fali kapcsoló vagy távirányító segítségével vezérelhető memória funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 28 W, fényereje 1800 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. Az Adeline szélessége 450 mm, beépítési átmérője 350 mm, mennyezettől mért távolsága 125 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3926 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1800 |
| Teljesítmény | 28W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szürke |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év)5 | |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 28.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 28W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 125.0 |
| Horizontális (mm) | 450.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 532 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Éjszakai funkció | igen |
| Beépítési méret (mm) | 350.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |