Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Anais LED asztali lámpa ezüst 4,8W 200lm 4000K IP20 5469
Az Anais elegáns LED asztali lámpa. Lágy, kanyargós kialakításával egyenletes, kellemes fény biztosít, így otthonunkban kiválóan alkalmas különféle helyiségek díszítésére, nappaliba, hálószobába vagy akár társalgóba. Az ezüst Anais asztali lámpa fémből és műanyagból készült. A beépített LED fényforrás 4000 Kelvin, azaz természetes fehér fényű, teljesítménye pedig 4,8 W. A 200 lumen fényáram kellemes kiegészítő világítást biztosít. 350mm magas, átmérője 190mm. A termék két színben elérhető. Az asztali lámpában a beépített fényforrás nem cserélhető. Az Anais családra 5 év garanciát vállalunk.
Az Anais elegáns LED asztali lámpa. Lágy, kanyargós kialakításával egyenletes, kellemes fény biztosít, így otthonunkban kiválóan alkalmas különféle helyiségek díszítésére, nappaliba, hálószobába vagy akár társalgóba. Az ezüst Anais asztali lámpa fémből és műanyagból készült. A beépített LED fényforrás 4000 Kelvin, azaz természetes fehér fényű, teljesítménye pedig 4,8 W. A 200 lumen fényáram kellemes kiegészítő világítást biztosít. 350mm magas, átmérője 190mm. A termék két színben elérhető. Az asztali lámpában a beépített fényforrás nem cserélhető. Az Anais családra 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5469 |
| Megnevezés | Anais |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 200lm |
| Teljesítmény | 4,8W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4,8W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 350.0 |
| Átmérő (mm) | 195.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | vezetékes kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |