Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Aranzo fali LED lámpa 6W 230lm 3000K fekete 71058
A modern stílusú, praktikus Aranzo fali lámpa egyaránt jó választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A fémből készült, fekete színű modell nem csupán világítási megoldást kínál, de polcként és töltőberendezésként is funkcionál: az L alakú Aranzo vízszintes eleme helyet ad egy kisméretű, hengeres lámpának, valamint biztonságos elhelyezést biztosít mobiltelefonunknak töltés közben. A lámpa dísztalphoz kapcsolódó, falra felfekvő része ugyanis egy USB-portot rejt, amelynek segítségével éjszaka vagy éppen munka közben kényelmesen, karnyújtásnyira magunktól tölthetjük fel lemerült mobileszközünket. A fali lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 6 W, fényereje búrával 230 lumen, búra nélkül 365 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. Az Aranzo szélessége 250 mm, magassága 130 mm, faltól mért távolsága 150 mm, a lámpa átmérője 70 mm.
A modern stílusú, praktikus Aranzo fali lámpa egyaránt jó választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A fémből készült, fekete színű modell nem csupán világítási megoldást kínál, de polcként és töltőberendezésként is funkcionál: az L alakú Aranzo vízszintes eleme helyet ad egy kisméretű, hengeres lámpának, valamint biztonságos elhelyezést biztosít mobiltelefonunknak töltés közben. A lámpa dísztalphoz kapcsolódó, falra felfekvő része ugyanis egy USB-portot rejt, amelynek segítségével éjszaka vagy éppen munka közben kényelmesen, karnyújtásnyira magunktól tölthetjük fel lemerült mobileszközünket. A fali lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 6 W, fényereje búrával 230 lumen, búra nélkül 365 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. Az Aranzo szélessége 250 mm, magassága 130 mm, faltól mért távolsága 150 mm, a lámpa átmérője 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 230 |
| Teljesítmény | 6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 150.0 |
| Horizontális (mm) | 250.0 |
| Vertikális (mm) | 130.0 |
| Átmérő (mm) | 70.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépített USB töltő | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 365 |