Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Assen LED kültéri dekor lámpa 5W 40lm 3000K fekete IP44 77062
A modern stílusú Assen kültéri dekoratív lámpát a teraszra vagy a kertbe ajánljuk mindazoknak, akik számos extra funkciót kínáló okos kültéri modellt keresnek. Az Assen fémből készül fekete színben, és szélesen elterülő, ernyő alakú színezett műanyagbúra egészíti ki. A beépített LED fényforrás teljesítménye 5 W, fényereje búrával 40 lumen, búra nélkül 150 lumen, élettartama 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz. A lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje változtatható. Ugyancsak érintőkapcsolóval állítható memória funkcióval is ellátták, és USB-kábel segítségével tölthető. A töltési idő 4 óra, a működési idő 8 óra. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. Az Assen magassága 285 mm, átmérője 155 mm, a kábel hossza 1000 mm. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–45 °C.
A modern stílusú Assen kültéri dekoratív lámpát a teraszra vagy a kertbe ajánljuk mindazoknak, akik számos extra funkciót kínáló okos kültéri modellt keresnek. Az Assen fémből készül fekete színben, és szélesen elterülő, ernyő alakú színezett műanyagbúra egészíti ki. A beépített LED fényforrás teljesítménye 5 W, fényereje búrával 40 lumen, búra nélkül 150 lumen, élettartama 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz. A lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje változtatható. Ugyancsak érintőkapcsolóval állítható memória funkcióval is ellátták, és USB-kábel segítségével tölthető. A töltési idő 4 óra, a működési idő 8 óra. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. Az Assen magassága 285 mm, átmérője 155 mm, a kábel hossza 1000 mm. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–45 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77062 |
| Megnevezés | Assen |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri dekor világítás |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 40lm |
| Teljesítmény | 5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | füstszínű |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 5.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 5W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Vertikális (mm) | 285.0 |
| Átmérő (mm) | 155.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 2200mAh |
| Memória funkció | igen |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |
| Memória módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 150lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;45° |
| Gyártó | Rábalux |