Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Athelstan modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 40W 2050lm/3300lm 3000K 71013
A szögletes elemekből felépülő Athelstan mennyezeti lámpa letisztult formavilágával és jelentős fényerejével sok modern nappaliba jó választás lehet. A fémből készült matt fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és négyszögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, egymáshoz képest elcsúsztatott négyszögletes lámpaelem kapcsolódik, amelyek ellentétes irányba nyúlnak ki. Az Athelstan a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2050 lumen, búra nélkül 3300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű lámpa meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 500 mm, magassága 390 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
A szögletes elemekből felépülő Athelstan mennyezeti lámpa letisztult formavilágával és jelentős fényerejével sok modern nappaliba jó választás lehet. A fémből készült matt fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és négyszögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, egymáshoz képest elcsúsztatott négyszögletes lámpaelem kapcsolódik, amelyek ellentétes irányba nyúlnak ki. Az Athelstan a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2050 lumen, búra nélkül 3300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű lámpa meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 500 mm, magassága 390 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71013 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2050 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 80.0 |
| Horizontális (mm) | 500.0 |
| Vertikális (mm) | 390.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 3300 |
| Gyártó | Rábalux |