Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Athelstan modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 40W 2900lm/4300lm 4000K 71014
A szögletes elemekből felépülő Athelstan mennyezeti lámpa letisztult formavilágával és jelentős fényerejével sok modern nappaliba jó választás lehet. Az ezüst és szálcsiszolt alumínium színű, fémből készült lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és négyszögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, egymáshoz képest elcsúsztatott négyszögletes lámpaelem kapcsolódik, amelyek ellentétes irányba nyúlnak ki. Az Athelstan a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2900 lumen, búra nélkül 4300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, ami modern, tiszta hatást kelt a nappaliban. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 500 mm, magassága 390 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
A szögletes elemekből felépülő Athelstan mennyezeti lámpa letisztult formavilágával és jelentős fényerejével sok modern nappaliba jó választás lehet. Az ezüst és szálcsiszolt alumínium színű, fémből készült lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és négyszögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, egymáshoz képest elcsúsztatott négyszögletes lámpaelem kapcsolódik, amelyek ellentétes irányba nyúlnak ki. Az Athelstan a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2900 lumen, búra nélkül 4300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, ami modern, tiszta hatást kelt a nappaliban. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 500 mm, magassága 390 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71014 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2900 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst/ súrolt alumínium |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 80.0 |
| Horizontális (mm) | 500.0 |
| Vertikális (mm) | 390.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 4300 |
| Gyártó | Rábalux |