Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Avalon függeszték LED 75W 4730lm 4000K 2230
A minimál stílusban készült Avalon függeszték látványos kiegészítője lehet nappalink, étkezőnk vagy hálószobánk berendezésének. A szálcsiszolt alumínium színű, fém lámpatestet fehér akrilbúrák teszik teljessé, a lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Avalon különlegességét a lámpát alkotó eltérő méretű, gyűrű formájú elemek adják, amelyeket körben kristálydekor díszít. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 75 W, fényereje 4730 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. Az Avalon függeszték méretei a következők: átmérője 600 mm, belógása 1300 mm, beépítési átmérője 220 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
A minimál stílusban készült Avalon függeszték látványos kiegészítője lehet nappalink, étkezőnk vagy hálószobánk berendezésének. A szálcsiszolt alumínium színű, fém lámpatestet fehér akrilbúrák teszik teljessé, a lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Avalon különlegességét a lámpát alkotó eltérő méretű, gyűrű formájú elemek adják, amelyeket körben kristálydekor díszít. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 75 W, fényereje 4730 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. Az Avalon függeszték méretei a következők: átmérője 600 mm, belógása 1300 mm, beépítési átmérője 220 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 4730 |
| Teljesítmény | 75W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | súrolt alumínium |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 75.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 75W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1300.0 |
| Átmérő (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 220.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2000 |