Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Avalon mennyezeti lámpa LED 50W 3150lm 4000K 2229
A minimál stílusban készült Avalon mennyezeti lámpa nem mindennapi kiegészítője lehet nappalink, étkezőnk vagy hálószobánk berendezésének. A szálcsiszolt alumínium színű, fém lámpatestet fehér akrilbúrák teszik teljessé, a lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Avalon különlegességét a lámpát alkotó két gyűrű formájú elem adja, amelyet körben kristálydekor díszít. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 50 W, fényereje 3150 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. Az Avalon méretei a következők: szélessége 650 mm, mennyezettől mért távolsága 150 mm, beépítési átmérője 190 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
A minimál stílusban készült Avalon mennyezeti lámpa nem mindennapi kiegészítője lehet nappalink, étkezőnk vagy hálószobánk berendezésének. A szálcsiszolt alumínium színű, fém lámpatestet fehér akrilbúrák teszik teljessé, a lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Avalon különlegességét a lámpát alkotó két gyűrű formájú elem adja, amelyet körben kristálydekor díszít. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 50 W, fényereje 3150 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. Az Avalon méretei a következők: szélessége 650 mm, mennyezettől mért távolsága 150 mm, beépítési átmérője 190 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3150 |
| Teljesítmény | 50W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | súrolt alumínium |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah | )50.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 50W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 150.0 |
| Horizontális (mm) | 650.0 |
| Színhőmérséklet (K | )4000 |
| Beépítési méret (mm) | 190.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1700 |