Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Azra mennyezeti lámpa LED 30W 2400lm 4000K 2185
Az Azra mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a látványos megoldásokat. A modern stílusú nappalinkban felszerelt Azra mellett bizonyosan nem mennek el szó nélkül vendégeink. A fémből készült, króm színű lámpa egyedi dizájnját a szögletes formák kreatív elrendezése adja. A mennyezeti lámpa energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, tiszta, modern hatást keltve az adott helyiségben. Az Azra hosszabbik oldala 740 mm, rövidebb oldala 370 mm, mennyezettől való távolsága pedig mindössze 50 mm. Erre a csodás mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Az Azra mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a látványos megoldásokat. A modern stílusú nappalinkban felszerelt Azra mellett bizonyosan nem mennek el szó nélkül vendégeink. A fémből készült, króm színű lámpa egyedi dizájnját a szögletes formák kreatív elrendezése adja. A mennyezeti lámpa energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, tiszta, modern hatást keltve az adott helyiségben. Az Azra hosszabbik oldala 740 mm, rövidebb oldala 370 mm, mennyezettől való távolsága pedig mindössze 50 mm. Erre a csodás mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 50.0 |
| Horizontális (mm) | 740.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |