Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Balor modern megjelenésű fekete-fehér asztali lámpa LED 5W 320lm 4000K 3958
A modern stílusú Balor asztali lámpa remek választás lehet a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. A teljes egészében műanyagból készült modell természetes fehér fényével hatékony társ lehet a munkavégzésben, tanulásban. Kialakításának köszönhetően ráadásul igazán kevés helyet foglal, így praktikus választás egy kisebb íróasztalra is. A fekete-fehér színű, mozgatható lámpafejjel szerelt Balor beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 5 W, fényereje 320 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K. A lámpa a talprészen található billenőkapcsolóval működtethető. A Balor asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp szélessége 105 mm, a lámpa teljes magassága 430 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Balor asztali lámpa remek választás lehet a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. A teljes egészében műanyagból készült modell természetes fehér fényével hatékony társ lehet a munkavégzésben, tanulásban. Kialakításának köszönhetően ráadásul igazán kevés helyet foglal, így praktikus választás egy kisebb íróasztalra is. A fekete-fehér színű, mozgatható lámpafejjel szerelt Balor beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 5 W, fényereje 320 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K. A lámpa a talprészen található billenőkapcsolóval működtethető. A Balor asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp szélessége 105 mm, a lámpa teljes magassága 430 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3958 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 320 |
| Teljesítmény | 5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 5.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 105.0 |
| Vertikális (mm) | 430.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |