Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Balthasar fürdőszobai mennyezeti lámpa LED 18W 1600lm 3000-6500K RGB D30 3464
A Balthasar fürdőszobai mennyezeti lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik egy átlagos lámpánál többet szeretnének modern fürdőjükbe. A krómszínű, fémből készült lámpatest fehér műanyagbúrával egészül ki, és a Balthasar számos extra funkciót kínál. Beépített LED fényforrása 18 W-os teljesítménnyel, 1600 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 3000–6500 K között tetszés szerint állítható távirányító vagy fali kapcsoló segítségével. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az RGB világítás, az időzítő és az éjszakai fény funkció, amelyek ugyancsak távirányítóval állíthatók. A mennyezeti lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Balthasar átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm. Erre a fürdőszobai lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Balthasar fürdőszobai mennyezeti lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik egy átlagos lámpánál többet szeretnének modern fürdőjükbe. A krómszínű, fémből készült lámpatest fehér műanyagbúrával egészül ki, és a Balthasar számos extra funkciót kínál. Beépített LED fényforrása 18 W-os teljesítménnyel, 1600 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 3000–6500 K között tetszés szerint állítható távirányító vagy fali kapcsoló segítségével. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az RGB világítás, az időzítő és az éjszakai fény funkció, amelyek ugyancsak távirányítóval állíthatók. A mennyezeti lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Balthasar átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm. Erre a fürdőszobai lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3464 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1600 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 45.0 |
| Átmérő (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 557 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19989 |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |