Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Barbora mennyezeti LED lámpa 24W 2000lm 4000K fekete 71273
A modern stílusú, fekete-fehér Barbora mennyezeti lámpa jó választás a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Jelentős fényerejének köszönhetően ez a kerek formavilágú modell alkalmas egy tágasabb helyiség bevilágítására is, visszafogott megjelenése révén pedig számos modern otthon berendezésébe könnyen beilleszthető. A fémből készült, fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, amely a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrást rejt. Ennek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2000 lumen, búra nélkül 3400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz, amely modern, tiszta hatást kelt. Az ilyen fény ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben, valamint munkavégzéshez, hiszen segít fenntartani a koncentrációt. A Barbora mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
A modern stílusú, fekete-fehér Barbora mennyezeti lámpa jó választás a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Jelentős fényerejének köszönhetően ez a kerek formavilágú modell alkalmas egy tágasabb helyiség bevilágítására is, visszafogott megjelenése révén pedig számos modern otthon berendezésébe könnyen beilleszthető. A fémből készült, fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, amely a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrást rejt. Ennek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2000 lumen, búra nélkül 3400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz, amely modern, tiszta hatást kelt. Az ilyen fény ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben, valamint munkavégzéshez, hiszen segít fenntartani a koncentrációt. A Barbora mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusaModern | |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2000 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 80.0 |
| Átmérő (mm) | 380.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 3400 |