Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bastian LED fürdőszobai lámpa króm 13W 1120lm 4000K IP44 5781
A Bastian fürdőszobai fali lámpa remek darabja lehet modern fürdőszobánk berendezésének: a mosdó, illetve a tükör fölé szerelve természetes fehér fénnyel árasztja el a helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. A króm színben készült Bastian beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik, melynek teljesítménye 13 W, fényereje 1120 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K. A fémből és műanyagból készült fali lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa méretei a következők: hossza 630 mm, magassága 75 mm, faltól mért távolsága 60 mm. A Bastian fürdőszobai lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Bastian fürdőszobai fali lámpa remek darabja lehet modern fürdőszobánk berendezésének: a mosdó, illetve a tükör fölé szerelve természetes fehér fénnyel árasztja el a helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. A króm színben készült Bastian beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik, melynek teljesítménye 13 W, fényereje 1120 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K. A fémből és műanyagból készült fali lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa méretei a következők: hossza 630 mm, magassága 75 mm, faltól mért távolsága 60 mm. A Bastian fürdőszobai lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5781 |
| Megnevezés | Bastian |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1120lm |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 630.0 |
| Vertikális (mm) | 75.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |