Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bath2 LED pultmegvilágító lámpa 10W 940lm 4000K fehér 78064
A műszaki stílusú Bath 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, fehér színű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, így világos háttér esetén a Bath 2 szinte észrevétlenül simul bele a konyha berendezésébe. A fali lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 10 W, fényereje búrával 940 lumen, búra nélkül 1070 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval és két darab beépített csatlakozóaljzattal szerelt Bath 2 konyhai pultmegvilágító lámpa szélessége 500 mm, magassága 80 mm, faltól mért távolsága 65 mm.
A műszaki stílusú Bath 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. Az alumíniumból készült, fehér színű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, így világos háttér esetén a Bath 2 szinte észrevétlenül simul bele a konyha berendezésébe. A fali lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 10 W, fényereje búrával 940 lumen, búra nélkül 1070 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ez a típusú fény ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez is. A kapcsolóval és két darab beépített csatlakozóaljzattal szerelt Bath 2 konyhai pultmegvilágító lámpa szélessége 500 mm, magassága 80 mm, faltól mért távolsága 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| KATEGÓRIA | BELTÉRI LÁMPA |
| TÍPUS | PULTMEGVILÁGÍTÓ LÁMPA |
| LÁMPA STÍLUSA | TECHNIKAI |
| AJÁNLOTT HASZNÁLATI HELYISÉG | KONYHA |
| SZÍNHŐMÉRSÉKLET | TERMÉSZETES FEHÉR |
| LÁMPATEST FÉNYÁRAMA (LM) | 940 |
| TELJESÍTMÉNY | 10W |
| LED TECHNOLÓGIA | IGEN |
| IP VÉDETTSÉG | IP20 |
| LÁMPA SZÍNE | FEHÉR |
| LÁMPA ANYAGA | ALUMÍNIUM |
| BÚRA SZÍNE | FEHÉR |
| BÚRA ANYAGA | MŰANYAG |
| FÉNYFORRÁS ÉLETTARTAMA (H) | 25000 |
| ENERGIAOSZTÁLY | F |
| GARANCIA (ÉV) | 5 |
| SÚLYOZOTT ENERGIAFOGYASZTÁS (KWH/1000 AH) | 10.0 |
| LÁMPATEST MŰSZAKI ADATOK | LED 10W |
| HASZNÁLT FESZÜLTSÉG | 230V, 50HZ |
| FALTÓL MÉRT TÁVOLSÁG (MM) | 65.0 |
| HORIZONTÁLIS (MM) | 500.0 |
| VERTIKÁLIS (MM) | 80.0 |
| SZÍNHŐMÉRSÉKLET (K) | 4000 |
| KAPCSOLÓ TÍPUSA | KAPCSOLÓ |
| PÓTBÚRA | 20068 |
| ÉRINTÉSVÉDELMI OSZTÁLY | I |
| FÉNYFORRÁS FÉNYÁRAMA | 1070 |