Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Batten Light pultmegvilágító LED 30W 2400lm 4000K 1452
A Batten Light pultmegvilágító lámpát felszerelhetjük a konyhában a munkapult fölé, funkcionális stílusával és fehér színével pedig diszkrét és praktikus kiegészítője lehet szinte bármilyen berendezésű lakásnak. A műanyagból készült lámpa méretei a következők: hossza 900 mm, magassága 70 mm, faltól való távolsága 22 mm. Beépített, energiatakarékos LED fényforrása 4000 K színhőmérsékletű, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A fényforrás teljesítménye 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A Batten Light pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A Batten Light pultmegvilágító lámpát felszerelhetjük a konyhában a munkapult fölé, funkcionális stílusával és fehér színével pedig diszkrét és praktikus kiegészítője lehet szinte bármilyen berendezésű lakásnak. A műanyagból készült lámpa méretei a következők: hossza 900 mm, magassága 70 mm, faltól való távolsága 22 mm. Beépített, energiatakarékos LED fényforrása 4000 K színhőmérsékletű, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A fényforrás teljesítménye 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A Batten Light pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 22.0 |
| Horizontális (mm) | 900.0 |
| Vertikális (mm) | 70.0 |
| Nettó súly (kg) | 0.28 |
| Bruttó súly | 0.32 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1200 |