Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Beata LED fürdőszobai lámpa króm IP44 5716
Modern megjelenésű fürdőszobai fali lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrással. 9 x 9 cm-es, 15 cm kinyúlású, króm színű, fémből készített lámpatest és fehér színű, műanyag lámpabúra, IP44-es védettséggel. A beépített LED fényforrás 5W teljesítmény mellett 465 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínál. 5 év garanciával. A lámpatestbe beépített fényforrás nem cserélhető.
Modern megjelenésű fürdőszobai fali lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrással. 9 x 9 cm-es, 15 cm kinyúlású, króm színű, fémből készített lámpatest és fehér színű, műanyag lámpabúra, IP44-es védettséggel. A beépített LED fényforrás 5W teljesítmény mellett 465 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínál. 5 év garanciával. A lámpatestbe beépített fényforrás nem cserélhető.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5716 |
| Megnevezés | Beata |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 465lm |
| Teljesítmény | 5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | E |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.03 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 150.0 |
| Horizontális (mm) | 90.0 |
| Vertikális (mm) | 90.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |