Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Benita mennyezeti lámpa LED 18W 900lm 4000K 3077
A modern stílus jegyében készült Benita mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje, amely dekoratív darabja lehet nappalink, hálószobánk vagy dolgozószobánk berendezésének. A lámpa különlegességét a búrája természet ihlette, mégis szabályos motívumai adják. A kerek, fehér alapon mintás lámpa anyaga fém és műanyag, beépített fényforrása természetes fehér fényt sugároz. A LED fényforrás teljesítménye 18 W, fényereje 900 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa átmérője 260 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 70 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílus jegyében készült Benita mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje, amely dekoratív darabja lehet nappalink, hálószobánk vagy dolgozószobánk berendezésének. A lámpa különlegességét a búrája természet ihlette, mégis szabályos motívumai adják. A kerek, fehér alapon mintás lámpa anyaga fém és műanyag, beépített fényforrása természetes fehér fényt sugároz. A LED fényforrás teljesítménye 18 W, fényereje 900 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa átmérője 260 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 70 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3077 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 900 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér mintás |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér mintás |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 260.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19912 |
| Rábalux saját design | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |