Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Berry LED asztali lámpa kék 4,5W 350lm 4000K IP20 6780
A kék színű Berry modern megjelenésű asztali lámpa. Elhelyezhetjük a gyerekszobában vagy a dolgozószobában, bárhol, ahol írni, olvasni vagy éppen laptopozni szoktunk, és jól jön egy kiegészítő fényforrás. Az asztali lámpa beépített, LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4,5 W, fényereje 350 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít. A műanyagból és fémből készült lámpát billenő kapcsolóval látták el, amely a lámpafejen található, a lámpa szára pedig hajlítható. A kerek dísztalppal ellátott Berry asztali lámpa szélessége 140 mm, magassága 350 mm. A lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A kék színű Berry modern megjelenésű asztali lámpa. Elhelyezhetjük a gyerekszobában vagy a dolgozószobában, bárhol, ahol írni, olvasni vagy éppen laptopozni szoktunk, és jól jön egy kiegészítő fényforrás. Az asztali lámpa beépített, LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4,5 W, fényereje 350 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít. A műanyagból és fémből készült lámpát billenő kapcsolóval látták el, amely a lámpafejen található, a lámpa szára pedig hajlítható. A kerek dísztalppal ellátott Berry asztali lámpa szélessége 140 mm, magassága 350 mm. A lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6780 |
| Megnevezés | Berry |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 350lm |
| Teljesítmény | 4,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | kék |
| Lámpa anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4,5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 140.0 |
| Vertikális (mm) | 350.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | billenő kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |