Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Betty LED fürdőszobai lámpa bronz 8W 785lm 4000K IP44 5746
Klasszikus megjelenésű fürdőszobai lámpa beépített energiatakarékos LED izzókkal. 15 cm kinyúlású, 26 cm széles, bronz színű fém lámpatest és opálüveg lámpabúrák, IP44-es védettséggel. A beépített LED izzók 2x 4W teljesítmény mellett 785 lumen fényerőt, valamint 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínálnak. A lámpatestben a izzók nem cserélhetők. 5 év garanciával!
Klasszikus megjelenésű fürdőszobai lámpa beépített energiatakarékos LED izzókkal. 15 cm kinyúlású, 26 cm széles, bronz színű fém lámpatest és opálüveg lámpabúrák, IP44-es védettséggel. A beépített LED izzók 2x 4W teljesítmény mellett 785 lumen fényerőt, valamint 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínálnak. A lámpatestben a izzók nem cserélhetők. 5 év garanciával!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5746 |
| Megnevezés | Betty |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Klasszikus |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 785lm |
| Teljesítmény | 8W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | bronz |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 8.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 2x 4W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 150.0 |
| Horizontális (mm) | 260.0 |
| Vertikális (mm) | 160.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19588 |
| Gyártó | Rábalux |