Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bilal pultmegvilágító lámpa matt fehér IP20 78032
A modern stílusú Bilal pultmegvilágító lámpa jelentős fényerejével és egyszerű formatervezésével praktikus választás lehet szinte bármely mai konyhába. Ez a billenőkapcsolóval ellátott lámpa hasznos segítséget nyújt az ételek előkészítése vagy éppen a mosogatás során. A Bilal matt fehér színben, alumíniumból készül, búrája ugyancsak matt fehér. A lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1750 lumen, búra nélkül 2350 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Bilal beépített USB-töltővel rendelkezik, amely igazán praktikus, ha a konyhai munkálatok közepette is szeretnénk a közelünkben tudni a mobiltelefonunkat, miközben annak töltésre van szüksége. A pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 60 mm, faltól mért távolsága 45 mm.
A modern stílusú Bilal pultmegvilágító lámpa jelentős fényerejével és egyszerű formatervezésével praktikus választás lehet szinte bármely mai konyhába. Ez a billenőkapcsolóval ellátott lámpa hasznos segítséget nyújt az ételek előkészítése vagy éppen a mosogatás során. A Bilal matt fehér színben, alumíniumból készül, búrája ugyancsak matt fehér. A lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1750 lumen, búra nélkül 2350 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Bilal beépített USB-töltővel rendelkezik, amely igazán praktikus, ha a konyhai munkálatok közepette is szeretnénk a közelünkben tudni a mobiltelefonunkat, miközben annak töltésre van szüksége. A pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 60 mm, faltól mért távolsága 45 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1750lm |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fehér |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | matt fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Beépített USB töltő | igen |