Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Billy Dekor lámpa fehér IP20 4647
Konnektorba helyezhető, alkonykapcsolós éjszakai irányfény, okos világítás beépített energiatakarékos LED izzóval. 5 cm széles, fehér színű műanyagból készített szerkezet IP20-as védettséggel. A lámpatestbe beépített LED izzó teljesítménye 0,5W, amelyhez 2 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (2700 Kelvin). A lámpatestben a izzó nem cserélhető.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 19.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
25
Konnektorba helyezhető, alkonykapcsolós éjszakai irányfény, okos világítás beépített energiatakarékos LED izzóval. 5 cm széles, fehér színű műanyagból készített szerkezet IP20-as védettséggel. A lámpatestbe beépített LED izzó teljesítménye 0,5W, amelyhez 2 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (2700 Kelvin). A lámpatestben a izzó nem cserélhető.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 4647 |
| Megnevezés | Billy |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | hálószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2lm |
| Teljesítmény | 0,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 50.0 |
| Vertikális (mm) | 50.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700 |
| Gyártó | Rábalux |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Rábalux Igdrasil dekor sólámpa narancssárga IP20 76009
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Milo Dekor lámpa fehér IP20 5730
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
1.790 Ft
Rábalux Minka Dekor láva lámpa többszínű IP20 7028
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Eredeti ár:
19.990 Ft
Akciós ár:
10.070 Ft
Kedvezmény:
-50%
Rábalux Saltor beltéri mécsestartó dekorációs sólámpa 76024
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
2.990 Ft
Rábalux Franco dekor lámpa fehér IP20 76019
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
12.990 Ft
Rábalux Baloo dekor gyereklámpa IP20 5410
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.590 Ft
Rábalux Parker dekor lámpa lila IP20 76017
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
4.590 Ft
Rábalux Glitter Rainbow dekor lávalámpa IP20 7008
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
8.990 Ft
Rábalux Parker dekor lámpa fekete IP20 76016
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
4.590 Ft
Rábalux Siggy dekor lámpa átlátszó IP20 76015
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Eredeti ár:
6.290 Ft
Akciós ár:
5.990 Ft
Kedvezmény:
-5%
Rábalux Ciro dekor lámpa fehér IP20 76018
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
6.490 Ft
Rábalux Abel dekor lámpa fehér IP20 76011
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
5.490 Ft
Rábalux Dembo dekor lámpa fehér IP20 76012
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
7.990 Ft
Rábalux Vinelle dekor lámpa fehér IP20 74023
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
15.990 Ft
Rábalux Baloo Dekor lámpa fehér IP20 5409
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.590 Ft
Rábalux Vinelle dekor lámpa füstszínű üveg IP20 74024
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
15.990 Ft
Emos GoSmart LED 5,5W okos dekorációs asztali lámpatest Hexagon fehér 6 részből álló RGBIC dimmelhető WiFi ZIW426R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
17.533 Ft
Emos GoSmart LED lámpatest Lines fehér 9 részből álló 34W RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW249R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
36.107 Ft
Emos GoSmart LED lámpatest Lines fekete 9 részből álló 34W RGBIC dimmelhető, WiFi ZIW269R
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
36.107 Ft