Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bitsi mennyezeti lámpa fekete IP20 71115
Az élénk, vidám megjelenésű Bitsi hármas mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje. A három összekapcsolódó hatszögletű elemből álló lámpát azok figyelmébe ajánljuk, akik modern, izgalmas formatervezésű, egyszersmind nagy fényerejű modellt keresnek nappalijukba vagy hálószobájukba. A fekete és homoksárga színekben pompázó Bitsi fémből készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 72 W, a lámpa fényereje 3200 lumen, a fényforrás fényereje 9100 lumen, színhőmérséklete pedig változtatható: 3000+6000 K kombináció állítható be. A Bitsi fényereje ugyancsak szabályozható – a színhőmérséklethez hasonlóan távirányító segítségével. Az ultravékony kialakítású mennyezeti lámpa mérete 415x415 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm.
Az élénk, vidám megjelenésű Bitsi hármas mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje. A három összekapcsolódó hatszögletű elemből álló lámpát azok figyelmébe ajánljuk, akik modern, izgalmas formatervezésű, egyszersmind nagy fényerejű modellt keresnek nappalijukba vagy hálószobájukba. A fekete és homoksárga színekben pompázó Bitsi fémből készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 72 W, a lámpa fényereje 3200 lumen, a fényforrás fényereje 9100 lumen, színhőmérséklete pedig változtatható: 3000+6000 K kombináció állítható be. A Bitsi fényereje ugyancsak szabályozható – a színhőmérséklethez hasonlóan távirányító segítségével. Az ultravékony kialakítású mennyezeti lámpa mérete 415x415 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71115 |
| Megnevezés | Bitsi |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér + hideg |
| Lámpatest fényárama | 3200lm |
| Teljesítmény | 72W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyag | aműanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 72.0 |
| Lámpatest műszaki adatokL | ED 72W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 45.0 |
| Horizontális (mm) | 430.0 |
| Vertikális (mm) | 420.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000+6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 549 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Éjszakai funkció | igen |
| Rábalux saját design | igen |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | távirányítóval |
| Fényforrás fényárama | 9100lm |
| Gyártó | Rábalux |