Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Blas mennyezeti LED lámpa 24W 2250lm 4000K króm 75020
A nagy fényerővel bíró Blas fürdőszobai mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje, amely természetes fehér fényével tiszta, modern hatást kelt a fürdőben. A fémből készült, krómszínű lámpát kettő darab középen kivágott, téglalap alakú lámpaelem és az azokat borító fehér műanyagbúrák alkotják, valamint nagyméretű, krómszínű, szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A két önálló lámpaelem külön-külön felfelé és lefelé dönthető, így a Blas fényét igény szerint irányíthatjuk a helyiségben. Ez a praktikus modell az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2250 lumen, búra nélkül 2700 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 30 000 óra. A Blas IP44-es védettsége garantálja, hogy a lámpa 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai mennyezeti lámpa mérete 300x230 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
A nagy fényerővel bíró Blas fürdőszobai mennyezeti lámpa a Rábalux saját tervezésű modellje, amely természetes fehér fényével tiszta, modern hatást kelt a fürdőben. A fémből készült, krómszínű lámpát kettő darab középen kivágott, téglalap alakú lámpaelem és az azokat borító fehér műanyagbúrák alkotják, valamint nagyméretű, krómszínű, szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A két önálló lámpaelem külön-külön felfelé és lefelé dönthető, így a Blas fényét igény szerint irányíthatjuk a helyiségben. Ez a praktikus modell az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2250 lumen, búra nélkül 2700 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 30 000 óra. A Blas IP44-es védettsége garantálja, hogy a lámpa 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai mennyezeti lámpa mérete 300x230 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2250 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Rábalux saját design | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2700 |