Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bobus napelemes lámpa fekete IP44 77002
A modern stílusú Bobus kültéri napelemes dekorlámpa segítségével varázslatos hangulatot teremthetünk a teraszon vagy a kertben. A teljes egészében műanyagból készült, fekete modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül 20 sorba kötött, méhecske formájú, fehér búrával ellátott lámpa alkotja. A Bobus beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 0,06 W, fényerejük búrával 3 lumen, búra nélkül 8 lumen, színhőmérsékletük pedig 2700 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 10 000 óra. Folyamatos világítás esetén a dekorlámpa üzemideje 6-8 óra. Az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. Az intelligens mozgásérzékelő a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A kapcsolóval ellátott lámpa teljes hossza 3800 mm, az egyes lámpafejek átmérője 35 mm. A Bobus kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Bobus kültéri napelemes dekorlámpa segítségével varázslatos hangulatot teremthetünk a teraszon vagy a kertben. A teljes egészében műanyagból készült, fekete modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül 20 sorba kötött, méhecske formájú, fehér búrával ellátott lámpa alkotja. A Bobus beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 0,06 W, fényerejük búrával 3 lumen, búra nélkül 8 lumen, színhőmérsékletük pedig 2700 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 10 000 óra. Folyamatos világítás esetén a dekorlámpa üzemideje 6-8 óra. Az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. Az intelligens mozgásérzékelő a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A kapcsolóval ellátott lámpa teljes hossza 3800 mm, az egyes lámpafejek átmérője 35 mm. A Bobus kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 3 lumen |
| Teljesítmény | 0,06W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Színhőmérséklet (K) | 2700 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Érzékelő típusa | fényérzékelő |